REGISTRACE OBJEKTU, SLUŽBY + Banner reklama

 

Předem Vám děkujeme za důvěru a zájem spolupracovat s naší společností . 

 

Registraci - objednávku služeb provedete velmi jednoduše :


- Vyplňte on-line formulář
- Potvrďte souhlas se smluvními podmínkami partnerství

- Odešlete formulář ke zpracování

 

             A JE TO !  

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi  :P

Registrační údaje
 
Hotel, penzion, chata, atd ...
 
 
 
 
 
bude zasláno potvrzení
 
 

Všeobecné podmínky

Partnerství - Smluvní podmínky

 

BANNEROVÁ REKLAMA

 

a) Registrace - objednávka služeb bannerové reklamy je součástí balíku služeb - partnerství u cestovní a reklamní agentury  PRESTIGE TOUR .  Cena roční propagace smluvního partnera pomocí uvedení partnera v seznamu pobytových míst, služeb + bannerové reklamy ( rozměr banneru 234 x 60 )  je  3.000,- Kč ( ~ 120 EUR ) . Faktura bude vystavená po odeslání registračního formuláře a zaslána elektronicky partnerovi k proplacení.

b) Partnerem portálu prestigetour.cz se může stát každý subjekt nabízející službu cestovního ruchu, relaxace, zábavy, kultury, sportu a obchodu, který souhlasí se smluvními podmínkami , vyplní on-line registraci a zaplatí smluvenou částku za propagaci. 

c) Vyplněním on-line registrace nový partner prohlašuje, že souhlasí se smluvními podmínkami partnerství 

d) Partnerství vzniká dnem registrace a je platné 1 rok ( 12 měsíců ). Partnerství se obnovuje každý rok na základě e-mailové výzvy a následného zaplacení obnovovacího poplatku v hodnotě 1.500,- Kč ( ~ 60 EUR )

e) Předmětem partnerství je závazek provozovatele, že poskytne po dobu trvání smluvního vztahu  reklamu - propagaci o smluvním partnerovi  na prodejním portálu   www.prestigetour.cz  dle vzoru již editovaných partnerů . 

f ) Smluvní partner se zavazuje informovat provozovatele o změně adresy, telefonních čísel, o vzniku a zániku nového provozu 

g) Partnerství může vypovědět kterákoliv ze smluvních stran písemnou formou

Pozn . Uvedené ceny jsou včetně DPH