Pracovní skupiny , semináře

TATRY TURIST je specialistou na pobyty v Tatrách , Malé a Velké Fatře . Svou činnost vykonává od roku 1996 . Zajišťujeme komplexní přípravu , organizaci a realizaci včetně doprovodných programů ( dle přání zákazníka 'for fait' ) Pro ubytování jsme vybrali řadu hotelů, které splňují přísná kritéria pro takto pořádané akce. Nabízí kvalitní ubytovací služby, mnoho doplňkových hotelových služeb, možnost otevřených účtů a pod. Najdete je v Nabídce pobytů pod odkazem Teambuilding - firemní pobyty . Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si .

Nabízené doplňkové programy

  • Relax program
    zahrnuje akce směrované k poznávaní , relaxaci a odpočinku . V průběhu tohoto programu lze navštívit Spišský hrad a hrad ve Staré Ľubovni , muzeum Spišské dědiny , muzeum Tanapu , Belianskou jeskyni , termální lázně ve Vyšných Ružbachách nebo Vrbov , Červený Kláštor - plavba po řece Dunajec na speciálních vorech "pltích", relax centrum " Vitální svět " , vybranou stylovou slovenskou kolibu a pro bližší poznání hor pomocí lanovky Skalnaté Pleso , Lomnický štít , Predné Solisko ..... . Pro zajištění sportovních klání zajišťujeme jejich organizaci a pronájem sportovišť ( tenisové kurty , volejbalové hřiště ..... )
  • Turistický program
    zahrnuje akce směřované k turistice ve Vysokých Tatrách . S našim průvodcem lze absolvovat túry - výšlapy po značených chodnících dle schopností a přání zákazníka . Pro relaxaci opět doporučíme návštěvu termálních lázní , relaxačních center , slovenské koliby atd . jako v bodě 1 .
  • Adrenalin program
    zahrnuje akce směřované k rizikovějším formám sportovního vyžití . K dosažení tohoto cíle organizujeme ve spolupráci se specialisty výstupy na některé z vrcholů Vysokých Tater včetně nejvyššího ... Gerlachovského Štítu , horolezecký výcvik , bunjee jumping , výcvik jízdy na koních , horská kola a pod . Pro relaxaci opět doporučíme návštěvu termálních lázní , relaxačních center , slovenské koliby atd . jako v bodě 1 .
Jednotlivé části programů lze samozřejmě vzájemně kombinovat a vytvořit tak ideální náplň využití volného času dle přání zákazníka